Firma

Poznaj naszą firmę

DGTronik Twój dostawca kompleksowych rozwiązań w montażu elektroniki.

 

Elastyczność w trakcie produkcji, nastawienie na bliski kontakt z partnerem biznesowym, wspólne szukanie rozwiązań i obniżki kosztów to zasady, które nam  przyświecają podczas zamiany Twoich idei w gotowy produkt.

 

DGTronik specjalizuje się w montażu i testowaniu wyspecjalizowanej elektroniki o wysokim stopniu upakowania elementów SMD i stosunkowo dużym udziale elementów przetykanych i mechaniki dla producentów OEM krajowych i zagranicznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu elementów SMD o wielkości 0201 oraz micro BGA.

 

Wysoko kwalifikowani pracownicy, z których niektórzy są z nami od 1991 roku kiedy to jeszcze jako firma DGT rozpoczynaliśmy montaż urządzeń dla telekomunikacji, są główną siłą napędową naszej firmy. To nasi pracownicy wnosząc wkład wiedzy, doświadczenia i ustawicznie się szkoląc zapewniają doskonałą jakość i powtarzalność montażu dla naszych odbiorców zapewniamy jakość montażu zgodną z normą IPC-610. Certyfikat ISO9001:2015 dowodzi, że jesteśmy wiarygodnym i nastawionym na jakość partnerem.

 

Posiadamy doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych dla odbiorców z takich sektorów jak: telekomunikacja, automatyka przemysłowa, urządzenia elektroniczne dla kolei, energetyka, nawigacja satelitarna, przemysł wizyjny, urządzenia powszechnego użytku,  AGD, motoryzacja i inne.

 

W 2002r. oddzieliliśmy się od naszej firmy "matki" - DGT Sp. z o.o. i wtedy to rozpoczęliśmy montaż dla firm zewnętrznych. Naszą jakość docenili kontrahenci z Europy Zachodniej, niektórzy z nich korzystają z naszych usług już ponad 10 lat. Eksport stanowi około 80 % naszej produkcji, jednak widzimy stale rosnący potencjał rynku rodzimego, na którego potrzeby pozytywnie odpowiadamy. W chwili obecnej w DGTroniku pracuje 140 osób.

 

DGT Sp. z o.o. - firma "matka".

 

DGT działa głównie w branży innowacyjnych technologii związanych z telekomunikacją i informatyką. Jako dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów łączności, współpracuje m.in. z MON i Strażą Graniczną. Poza tym DGT działa w takich dziedzinach jak przemysł czy energetyka.

 

Oprócz wdrażania nowych systemów, firma DGT posiada rozbudowaną bazę projektowo-badawczą. DGT jest 100%-owym właścicielem naszej firmy. Szczegółowe informacje od DGT można znaleźć na stronie www.dgt.com.pl.