Realizacje

Nasze realizacje

Płytki SMT

Możesz tu obejrzeć kilka przykładów płytek o wysokich wymaganiach jakościowych. Wszystkie płytki SMT przechodzą inspekcję w urządzeniu do Automatycznej Inspekcji Optycznej. Część z nich przechodzi testy funkcjonalne lub są sprawdzane promieniami Roentgena w specjalnym urządzeniu ( X-ray). 

Elementy przetykane

Elementy przetykane są montowane manualnie i w zależności od wymagań i możliwości lutowane na tzw. fali - urządzeniu do lutowania płytek lub ręcznie przez przeszkolone osoby. process może być zarówno zgodny z RoHS lub ołowiowy na żądanie. Po wszystkich procesach jest możliwe mycie i lakierowanie płytek ( tzw. conformal coating).

Montaż mechaniczny

Wysoce kwalifikowany personell montuje elementy mechaniczne z najwyższą starannością aby uniknąć zarysować lub innych uszkodzeń delikatnych elementów. Po wszystkim płytki są pakowane w materiały chroniące przed ESD i wysłane na palecie lub w dodatkowo zabezpieczonych kartonach lub skrzyniach.

Produkcja urządzenia medycznego

DGTronik został dedykowanym montażystą urządzenia medycznego dla jednego z naszych klientów. Zwieńczony sukcesem audyt na zgodność procedur, procesów i sposobów postępowania z normą medyczną ISO 13485 przeprowadził TUV Reinland. Standardowe procedury ISO9001:2008 zostały uzupełnione o poszerzone wymagania związane z tzw. „treacibility”, czyli kontrolą użytych elementów na każdym etapie produkcji, zapewnieniem odpowiednich certyfikatów dla poszczególnych elementów oraz szczegółowym udokumentowaniu procesów na każdym etapie produkcji.

Elektroniczny dystrybutor energii

Dla jednego z naszych skandynawskich klientów wyprodukowaliśmy elektroniczny dystrybutor energii elektrycznej do ładowania samochodów elektrycznych. Zakres prac obejmował zarówna montaż elektroniki w technologii SMT jak i montaż mechaniczny i testowanie funkcjonalne.