DGTronik - producent elektroniki

Ponad 20 lat pasji

DGTronik jest firmą zapewniającą kompleksowe rozwiązania w montażu elektroniki. Realizujemy projekty o wysokim stopniu upakowania elementów SMD o wielkości od 01005 oraz micro BGA. Większość naszych wyrobów posiada stosunkowo wysoki udział elementów przewlekanych oraz mechanikę.

 

Wyróżnia nas doświadczenie współpracy z sektorem firm zaufania publicznego, wymagających wyjątkowej precyzji i 100% terminowości. Wszystkim naszym partnerom biznesowym zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Budujemy wieloletnie relacje z klientami stawiając na bezpośredni kontakt. Ważne jest dla nas wspólne wypracowanie rozwiązań, które pozwala na zoptymalizowanie kosztów.

20 lat doświadczenia w produkcji elektroniki
Najwyższa jakość montażu elektroniki

Zadowolenie klientów

Nasze działania zostały docenione przez klientów, co przekłada się na nieprzerwaną współpracę od wielu lat. Jest to możliwe dzięki inwestycjom, zarówno w maszyny wchodzące w skład linii montażowych jak i w stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Doceniamy wkład ich wiedzy i doświadczenia, który zapewnia powtarzalność montażu.

Na przełomie ostatnich pięciu lat znacznie rozwinęliśmy sieć odbiorców. Nasza strategia biznesu zakłada współpracę zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji jak i rozpoczynającymi swoją działalność.

DGT - dostawca systemów teleinformatycznych

DGT Sp. z o.o.

DGT Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Jej specjalnością jest konstrukcja i produkcja zintegrowanych systemów łączności. Zostały one wykorzystane m.in. do budowy systemów obsługi ogólnopolskich numerów alarmowych 112 i 999.
Systemy łączności DGT działają też m.in. w Policji, Państwowej Straży Pożarnej i innych służbach odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe oraz instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa, a także w kluczowych sektorach gospodarki narodowej.

DGT produkuje też systemy łączności specjalnej, dedykowane dla Sił Zbrojnych RP. Spełniają one odpowiednie normy oraz wymagania interoperacyjności z systemami łączności NATO.

Ofertę DGT uzupełniają specjalizowane urządzenia z dziedziny Internetu Rzeczy, stosowane przy budowie bezprzewodowych systemów transmisji danych, np. w sektorze elektroenergetycznym.

www.dgt.pl

Certyfikaty

DGTronik Sp. z o.o.

ul. Młyńska 7

83-010 Straszyn

Dział Handlu i Marketingu

+48 58 692 44 20

kom.: +48 693 115 999

Napisz do nas

dgtronik@dgtronik.com.pl