https://dgtronik.com.pl/images/page_images/foto_gallery/2/1.png
Przewiń w dółBaner cień

Ponad 20 lat pasji

DGTronik jest firmą zapewniającą kompleksowe rozwiązania w montażu SMT i THT elektroniki. Realizujemy projekty o wysokim stopniu upakowania elementów SMD o wielkości 0201 (również 01005) oraz micro BGA. Większość naszych wyrobów posiada stosunkowo wysoki udział elementów przewlekanych oraz mechanikę.

 

Wyróżnia nas doświadczenie współpracy z sektorem firm zaufania publicznego, wymagających wyjątkowej precyzji i 100% terminowości. Wszystkim naszym partnerom biznesowym zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Budujemy wieloletnie relacje z klientami stawiając na bezpośredni kontakt. Ważne jest dla nas wspólne wypracowanie rozwiązań, które pozwala na zoptymalizowanie kosztów.

20 lat doświadczenia w produkcji elektroniki
Najwyższa jakość montażu elektroniki

Zadowolenie klientów

Nasze działania zostały docenione przez klientów, co przekłada się na nieprzerwaną współpracę od wielu lat. Jest to możliwe dzięki inwestycjom, zarówno w maszyny wchodzące w skład linii montażowych jak i w stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Doceniamy wkład ich wiedzy i doświadczenia, który zapewnia powtarzalność montażu.

Na przełomie ostatnich pięciu lat znacznie rozwinęliśmy sieć odbiorców. Nasza strategia biznesu zakłada współpracę zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji jak i rozpoczynającymi swoją działalność.

1

DGTronik

Firma DGTronik powstała w lutym 2002 roku w wyniku przekształcenia Biura Produkcji firmy DGT w spółkę z o.o., należącą do grupy kapitałowej DGT. Powodem tej decyzji był powiększający się, w wyniku wielu inwestycji, potencjał działu produkcyjnego, który w pewnym momencie znacznie przekroczył potrzeby montażowe DGT. Realizacja takiego scenariusza spowodowała, że nie zaczynaliśmy od zera, ale w chwili powstania, mieliśmy już świetną infrastrukturę produkcyjną oraz bardzo doświadczony, szczególnie w zakresie prowadzenia trudnych projektów, zespół specjalistów. Konkurencyjna oferta oraz doświadczenie w montażach trudnych serii prototypowych spowodowało szybkie zapełnianie portfela zamówień. Obszar działania DGTronik nie zmienił się od początku istnienia firmy i obejmuje kontraktowy montaż elektroniczny uzupełniony o możliwości uruchamiania, testowania czy znakowania laserowego.

 

 

www.dgt.pl

Certyfikaty

DGTronik Sp. z o.o.

ul. Młyńska 7

83-010 Straszyn

Dział Handlu i Marketingu

kom.: +48 693 115 999

kom.: +48 663 825 999

kom.: +48 790 024 073

Napisz do nas

Rfq.dgtronik@dgtronik.com.pl

dgtronik@dgtronik.com.pl

 

LinkedIn
Facebook
Facebook