Inwestujemy w nasz Zespół

Szkolenie ESD Renex dla podniesienia jakości montażu przewlekanego

Normy ESD to standardowe warunki naszej pracy. Zatrudnianych pracowników szkolimy z zakresu przepięć elektrycznych i przypominamy jakie ryzyko niosą za sobą wyładowania elektrostatyczne. Pierwsze szkolenie z przeprowadzane jest w momencie rozpoczęcia naszej współpracy.

Wiemy, że kwalifikacje zespołu wymagają regularnych szkoleń. Dlatego inwestujemy w naszych pracowników. To świetnie wyszkolona, zgrana kadra, która gwarantuje montaż elektroniki na najwyższym poziomie. DGTronik to marka ekspercka, na każdym etapie naszej pracy.

Program, który zaproponowała nam firma RENEX zakładał nie tylko szkolenie teoretyczne personelu, a przede wszystkich zajęcia praktyczne w zakresie montażu elementów przewlekanych. Szkolenie trwało trzy dni, co miało dla nas znaczenie.

Unikamy „pustych” certyfikatów zdobywanych w kilka godzin. Wiemy, że przy montażu obwodów drukowanych to praktyka czyni mistrzów.

Każdy z naszych zespołów, wykonujący montaż elementów THT pracuje pod nadzorem koordynatora. Zapewnia to kontrolę bezpieczeństwa pracy, powtarzalność procesu i możliwość szybkiej reakcji, jeżeli pojawi się taka konieczność.

Jako firma specjalizująca się z kontraktowym montażu elektroniki zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla naszych klientów prawidłowe formowanie wyprowadzeń przy montażu komponentów TH. Firma Renex zaproponowała omówienie kryteriów montażu komponentów elektronicznych oraz zaprezentowała techniki montażu elementów przewlekanych.

W przyszłości odbywać się będą kolejne szkolenia.

Renex THT
Wstecz
Zobacz inne aktualności
brexit
09 / 12 / 2020

BREXIT

DGTronik będzie wspierał klientów z UK
!SPI PROCES EXPERT
28 / 10 / 2020

SPI w linii produkcyjnej

Inspekcja nałożenia pasty lutowniczej w procesie montażu SMD
THT rednex
28 / 10 / 2020

Inwestujemy w nasz Zespół

Szkolenie ESD Renex dla podniesienia jakości montażu przewlekanego